Wszystko co powinieneś wiedzieć o marce Volvo w Białymstoku
Thursday January 17th 2019

Leasing samochodów firmowych – czy warto

 

Zakładając niewielką firmę lub działalność gospodarczą, zwykle nie dysponujemy dużymi kwotami na rozruch. Koszty ruszenia z miejsca są duże, zatem pojawia się potrzeba redukowania kosztów i cięcia wydatków. Jednym ze sposobów jest wzięcie samochodu firmowego w leasing. Leasing jest popularny nawet wśród bardzo dużych i bogatych firm. Czy warto polecać to rozwiązanie? Zdecydowanie tak.

Leasing – najważniejsze korzyści
Niewątpliwym plusem decyzji o leasingu jest to, że nie są potrzebne ogromne kwoty, jakie łączą się z zakupem aut. Leasing to rodzaj „wypożyczenia” samochodu, za który płacimy co miesiąc określoną kwotę. Nie jesteśmy właścicielami auta, co nie oznacza, że kiedyś się nimi nie staniemy. Po określonym czasie można wykupić samochód za okazyjną cenę. Co ważne – wszystkie koszty związane z leasingiem można traktować jako swoje koszty prowadzenia firmy. Leasing samochodów – zobacz tutaj. pozwala użytkować nowe, a zatem niezawodne i bezpieczne auta. To ważne szczególnie dla firm przewozowych, które muszą trzymać się terminów dostawy.

Leasing – umów się na spotkanie
Aby poznać najważniejsze aspekty związane z leasingiem, oraz co najważniejsze koszty, oraz ewentualne zasad rezygnacji lub wykupu auta, najlepiej jest umówić się z pracownikiem, który przedstawi wszystko w prosty i przejrzysty sposób. Spotkanie do niczego nie zobowiązuje, a pozwala rozwiać ewentualne wątpliwości i ułatwia podjęcie ostatecznej decyzji, czy to korzystne dla nas rozwiązanie.

Interesting Sites

    Archives